INTRATA - krzesła biurowe krojone na miarę

Krzesła IntrataWśród propozycji przygotowanych przez Grupę Nowy Styl z myślą o jej klientach, na szczególne zainteresowanie wydaje się zasługiwać specjalna linia foteli i krzeseł biurowych INTRATA. Twórcy linii postawili sobie za cel umożliwienie każdemu użytkownikowi stworzenie krzesła w pełni odpowiadającego jego indywidualnym potrzebom oraz preferencjom. Jeśli zatem sprecyzujemy nasze oczekiwania, a następnie dokonamy wyboru spośród wielu rodzajów i kolorów tapicerek, podstaw, podłokietników i mechanizmów ruchowych, nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem krzesła, które, jak żadne inne, będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom.

Linia INTRATA oferuje nam aż trzy grupy, w obrębie których możemy dokonywać wyboru. Na pierwszy plan wysuwa się grupa Manager, charakteryzuje ją bowiem najbogatsza oferta, a jednocześnie bardzo wysoka jakość wyposażenia. Klient może wybierać tu nie tylko wysokość oparcia, ale i sposób jego wykonania, ma do wyboru rozwiązania z zagłówkami oraz pozbawione tychże, a także ze stałymi oraz regulowanymi podłokietnikami, dostosowanymi do jego własnych potrzeb i preferencji. Grupa Operative jest zbliżona do grupy Manager, choć rozwiązania proponowane przez nią wydają się nieco bardziej ubogie wówczas, gdy analizujemy je przez pryzmat wsparcia niezbędnego dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Z kolei grupa Visitor to krzesła dostawne, które sprawdzają się znakomicie wówczas, gdy myślimy o urządzeniu sali konferencyjnej lub o uzupełnieniu pomieszczeń biurowych o krzesła, na których mogliby usiąść zarówno goście, jak i interesanci. I w tym przypadku możemy wybierać rozwiązania wyposażone tak w wysokie, jak i w niskie oparcia, podłokietniki oraz krzesła w opcji siatkowej i tapicerowanej. Jedyna różnica związana jest z nieco uboższym wyposażeniem w te mechanizmy, które służą do regulowania wysokości i szerokości, jest ona jednak związana przede wszystkim ze specyfiką samych krzeseł dostawnych. Linia INTRATE to w sumie nawet 760 rodzajów krzeseł biurowych.